PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=121760}

Piraci z Karaibów: Na krańcu świata

Pirates of the Caribbean: At World's End
7,7 392 712
ocen
7,7 10 1 392712
6,2 22
oceny krytyków
Piraci z Karaibów: Na krańcu świata
powrót do forum filmu Piraci z Karaibów: Na krańcu świata

ale ja osobiście nie zgadzam się z tymi opiniami. Jak dla mnie mnóstwo intryg, zdrad i nowych
wątków tylko podkręciły akcję. Owszem początek był niczym "ale co się dzieje", ale później ja nie
mogłam się oderwać. Świetne efekty specjalne, charakteryzacje i muzyka - to było pewne.
Ale ja uważam że tu fabuła była jak dotąd najlepsza - w drugiej "Skrzyni" powtórzył się wątek
porwania i kilka rzeczy było do przewidzenia, a tutaj - niewiele, oprócz może wyśmienitego humoru
Jacka Sparrowa. Nie możemy oczekiwać, że w każdym filmie będziemy odnajdywać się od razu -
niepewność dodaje tylko emocji. Także jak dla mnie, 3 część bardzo udana :)

ocenił(a) film na 5
GigiBax

Tylko widzisz, problem w tym, że bardzo dużo osób oczekuje po Piratach z Karaibów jak największej prostoty fabularnej. Bo w zasadzie, dlaczego by trochę nie spasować z monotonnymi wątkami politycznymi, wszechobecnymi miłosnymi lub przeciągającymi się motywami mitologii świata i skupić się na świetnie stworzonych postaciach i ich bezpośrednich przygodach? Oczywiście, nie zrozum mnie źle, wszystkie elementy które wypisałem są stworzone wzorowo i najprawdopodobniej nie miałbym się do czego przyczepić, gdyby nie fakt, że jest ich tak dużo, że po części przytłaczają resztę aspektów serii.

W mojej osobistej opinii część trzecia jest bardzo udana, ale mimo wszystko uważam, że nic by nie straciła na przycięciu paru wątków. :P

ocenił(a) film na 8
Kastore

Oczywiście, że w tym co mówisz jest sporo racji :) Ja po prostu preferuję złożoną akcję i dużo wątków ;) Uwielbiam dochodzić do wszystkich detali (tak to jest, jak się detektywistyczne opowieści czyta, eh :P) Natomiast faktem jest, że taka postać Jacka czy Barbossy przyciąga samą osobą ;) dlatego tym bardziej jestem ciekawa, co wymyślą w 5 części ;) czy postawią na scenariuszowe szaleństwo czy popis charakterów? No nic, musimy cierpliwie czekać do bardzooo oddalonej premiery :O

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones