PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=121760}

Piraci z Karaibów: Na krańcu świata

Pirates of the Caribbean: At World's End
7,7 392 895
ocen
7,7 10 1 392895
6,3 23
oceny krytyków
Piraci z Karaibów: Na krańcu świata
powrót do forum filmu Piraci z Karaibów: Na krańcu świata

Jack i Kraken...

ocenił(a) film na 7

Dlaczego Jack tak bardzo przejął się tym, że zabito Krakena?? Wyglądał nba bardzo przygnębionego, a i w ogóle jak zginął Kraken??;|

domarka

Z tego, co wywisokowałam, to Beckett kazał Davy'emy uśmiercić swojego pupilka... :(. Mi też było smutno jakoś tak po Krakenie :(.

domarka

Pewnie chodziło o to, by pokazać, że wraz z nastaniem rządów Becketta zmienia się stary porządek i odchodzi w przeszłość to, co było "pirackie".

ocenił(a) film na 7
muskrose

No ale to było straszne!! Jak on tak na niego patrzył!!;( a skąd wiecie, że Krakena zabił Lord Gniot??

ocenił(a) film na 10
domarka

Trzeba było uważnie oglądac film, Beckett (lub jego sługa) mówił, że na jego polecenie Davy zabił swojego "pupilka".

ocenił(a) film na 9
Orzi

troche smutno kraken był najlepszym ( i chyba jedynym xD) potworem we wszystkich 3 filmów

ocenił(a) film na 9
Tom_Ash

No... Szkoda, że go uśmiercili, bo jakby podczas tej bitwy w wirze pojawił się Kraken to by dopiero było...:D

ocenił(a) film na 10
domarka

Mi też było strasznie smutno. Krakenek był świetny. Może Jack był taki smutny, bo to był jego stary przyjaciel... W końcu bardzo lubi się osoby, które Cię zjadają.

domarka

Widocznie Jeck wiedział że Kraken zginął przez Becketta.

użytkownik usunięty
JenSolo12

Huh, ale temat wykopałeś :)
Wiedział i przecież wymawia takie zdanie "świat jest nadal taki sam, tylko coraz w nim mniej" zależy od tłumaczenia bo są trzy wersje (inna na DVD, TVP i HBO).

Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones