PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=121760}

Piraci z Karaibów: Na krańcu świata

Pirates of the Caribbean: At World's End
7,7 392 700
ocen
7,7 10 1 392700
6,2 22
oceny krytyków
Piraci z Karaibów: Na krańcu świata
powrót do forum filmu Piraci z Karaibów: Na krańcu świata

że nawet nie pomyślałbym, że trwa prawie 3h! :) Serdecznie gratuluję twórcom :)

filmowy_laufer

A moim zdaniem film był za bardzo wydziwiany, dziwny i po 1,5 godz wyłączyłem telewizor bo film był nudny jak flaki z olejem.
Najlepsi Piraci z Karaibów to była część 1 - fajna fabuła i skupienie na autentycznym życiu pirackim a nie jakieś powroty ze świata zmarłych, ta obrzydliwa załoga co się staje paskudna , ciała osób zmarłych pływające w morzu.
Sory ale moim zdaniem to przesada. Film sobą nic nie prezentuje.

kuperkowo

widzę, że masz inny gust, więc nie wdaje w dyskusję :P

filmowy_laufer

Mi film się bardzo podoba, jest wspaniały. Zgadzam się z tobą, tak szybko on się kończy.

filmowy_laufer

Szczerze mówiąc jak dla mnie niepotrzebnie dodali do filmu wątki fantastyczne zamiast postawić bardziej na realizm historyczny i morskie przygody, abordaże, zasadzki, ucieczki, walki na miecze itp,
Film mnie się osobiście dłużył a fabuła prowadziła do nikąd.

kuperkowo

W Sredniowieczu chodziły różne legendy np o syrenach, więc czemu nie dodać ich do filmu? zresztą , dla mnie elementy fantasy w tej serii to takie smaczki od twórców :)

filmowy_laufer

Miałem na myśli bardziej tą klątwę i ,,załogę zombie'' oraz płynące ciała po morzu jak i sama koncepcja, że mogła uniknąć śmierci lub komuś ją zwrócić, uciec, wyciągnąć kogoś ze ,,swata umarłych''. To trochę naciągane moim zdaniem. Ogólnie nawet podobały mnie się filmy z serii ,,Piraci z Karaibów'' ale nie tą część.

kuperkowo

Co kto lubi, ale mi się podobało :)

użytkownik usunięty
filmowy_laufer

Do dalszych części przywróciłbym Verbińskiego na stanowisko reżysera. 1-3 to świetna robota. Tak dołączając do poprzedniego komentarza. :-)

Pozdrawiam

użytkownik usunięty
filmowy_laufer

Ahoj :D
według mnie najlepsza część Piratów, chociaż z 1-3 ciężko wybrać najlepszą :)
Jak dla mnie wszystko w tym filmie gra jak powinno grać włącznie z całym zamotaniem.
A muzyka? Coś pięknego dla uszu.

Pozdrawiam

filmowy_laufer

Cała trylogia jest wspaniała. Trzecia część daje dość szeroką gamę uczuć i jestem zachwycony tym, że można zrobić trzy części bez powtórek. Brawa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones